55% інтернет-користувачів в Україні роблять покупки онлайн

5 жовтня 2012 в 14:43
Українські користувачі все активніше освоюють шопінг в мережі і все частіше користуються системами онлайн-банкінгу. Проте вже зараз користувачі досить часто стикаються з кіберзагрозами при здійсненні онлайн-транзакцій.
6a4ea51cf4981533e50383572cb3e25b.jpg
062.ua

За даними дослідження "Лабораторії Касперського", на сьогоднішній день 55% українських інтернет-користувачів роблять покупки онлайн. Уже зараз близько 39% опитаних щодня працюють з банківським рахунком на ПК, а 29% і 17% відповідно здійснюють платежі через планшети і смартфони.

Зростаюча популярність систем онлайн-банкінгу спонукає кібершахраїв вигадувати все нові і нові способи відбирання грошей з електронних рахунків користувачів. Це означає, що в майбутньому нас чекає ще більше шкідливих програм для крадіжки фінансової інформації.
 
Вже зараз користувачі досить часто стикаються з кіберзагрози при здійсненні онлайн-транзакцій. Наприклад, у всьому світі 29% респондентів зізналися, що в результаті відкриття поштової вкладення їх комп'ютер був інфікований.
 
 
У 26% інтернет-користувачів у процесі інтернет-шопінгу відбувався редірект на сумнівні сайти, де пропонувалося залишити дані своєї банківської карти. А 16% і зовсім самі вводили особисті або фінансові дані на підозрілі веб-сторінках.
 
Тому слід бути уважними при здійсненні платежів через мережу інтернет, щоб уникнути крадіжки конфіденційної фінансової інформації та втрати грошових коштів. З цією метою рекомендується проявляти як особисту пильність, так і користуватися спеціальними програмними комплексами для забезпечення комп'ютерної безпеки.
 
Читайте також:
 
 
 
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...