Зозуля дебютував в основному складі "Бетіса"

Зозуля дебютував в основному складі "Бетіса" Зозуля поки не може забити гол © Twitter
Український нападник відзначитися голом при цьому не зумів.

Нападник збірної України Роман Зозуля вперше вийшов в основному складі іспанського "Бетіса" в матчі зі "Спортингом".

Форвард провів на полі весь перший тайм, був одним з найактивніших гравців "Бетіса", але забити не зумів, а на 52-й хвилині був замінений при рахунку 0:0.

Варто відзначити, що в поточному сезоні на рахунку 27-річного футболіста 6 матчів в чемпіонаті Іспанії, в яких нападник відіграв 150 хвилин і відзначитися голом не зумів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Роман Зозуля може покинути "Бетіс" і перейти в німецький "Дармштадт".