Зірка НХЛ Євген Малкін, вдарившись головою об борт, вибув на декілька матчів

Зірка НХЛ Євген Малкін, вдарившись головою об борт, вибув на декілька матчів Євген Малкін © eurosport.ru
Російський форвард команди НХЛ "Піттсбург Пінгвінз" постраждав у матчі з "Флоридою Пантерз".

Матч регулярного чемпіонату НХЛ між "Піттсбургом" і "Флоридою" завершився для російської суперзірки Євгена Малкіна достроково. У третьому періоді Євген постраждав у зіткненні, вдарившись об борт потилицею. Гру нападаючий, звичайно, не дограв, а його команда відсвяткувала перемогу 3:1.

Лікарі помітили у хокеїста симптоми струсу мозку - головний біль і втрату орієнтацію у просторі. Проте трохи пізніше Малкін почав почуватися набагато краще. Щоправда, йому доведеться пропустити декілька матчів. !zn