Збірна України з хокею вилетіла з першого дивізіону

Збірна України з хокею вилетіла з першого дивізіону Україна програла четвертий матч поспіль © sportarena.com
Українська команда поступилася Казахстану.

Збірна України програла Казахстану в четвертому турі домашнього чемпіонату світу з хокею і вилетіла з першого дивізіону.

Українські хокеїсти провалили перший період, пропустивши дві шайби, однак у другому відрізку гри господарі "Палацу спорту" зуміли зрівняти рахунок. Проте все вирішив третій період, в якому збірна Казахстану закинули ще дві шайби.

Казахстан – Україна– 4:2 (2:0, 0:2, 2:0)

Шайби: 3 Доус – 1:0, 19 Сень-П'єр – 2:0, 34 Німенко – 2:1, 35 Бабинець – 2:2, 41 Михайліс – 3:2, 57 Боченскі – 4:2.

Нагадаємо, що в турнірі беруть участь 6 збірних, 2 з яких у наступному році зіграють в елітному дивізіоні на ЧС-2018 в Данії. 28 квітня підопічні Савицького завершать турнір матчем з Південною Кореєю.

Раніше збірна України поступилася командам Угорщини, Польщі та Австрії.