Збірна України з хокею розгромила Хорватію в рамках відбору на Олімпіаду

Збірна України з хокею розгромила Хорватію в рамках відбору на Олімпіаду Українці закинули шість шайб © IIHF
Українці провели другий матч кваліфікації.

Збірна України з хокею провела другий матч у рамках кваліфікації на Олімпійські ігри 2018 року. В Японії "жовто-сині" розгромили Хорватію.

Українці з перших хвилин взялися за справу і вже в першому періоді тричі вразили ворота суперника. Відзначилися Артем Гніденко, Олександр Побєдоносцев та Юрій Петранговський. На початку другого періоду українці реалізували більшість (шайба на рахунку Георгія Кічі), а добили Хорватію точні кидки Романа Благого і Артема Бондарєва. Голкіпер нашої збірної Едуард Захарченко в другому матчі поспіль зберіг свої ворота сухими.

Україна - Хорватія - 6:0 (3:0, 1:0, 2:0)

"Ми швидко відкрили рахунок у матчі і це дійсно допомогло нам. Але ми продовжували чинити тиск на суперника і після цього", - зазначив після гри головний тренер української збірної Олександр Савицький.

Нагадаємо, раніше українська збірна обіграла Румунію з рахунком 3:0. У третьому і вирішальному матчі групового етапу Україна зустрінеться з Японією. Ця гра відбудеться 14 лютого. До наступного раунду кваліфікації вийде тільки переможець групи.