Збірна Іспанії встановила рекорд результативності в змаганнях ФІФА

Збірна Іспанії встановила рекорд результативності в змаганнях ФІФА Давид Вілья оформив покер © sbnation.com
На Кубку Конфедерацій іспанці обіграли Таїті 10:0, рекордним за кількістю голів рахунком на цьому турнірі і дорослих змаганнях під егідою ФІФА.

Збірна Іспанії продовжує вдалі виступи на Кубку Конфедерацій - завдяки грандіозній перемозі 10:0 над Таїті "червоно-жовті" забезпечили собі участь у півфіналі турніру.

Рахунок 10:0 є рекордним на турнірі КК, а також одним з найбільших в історії національних збірних під егідою ФІФА. Втім, в історії збірної Іспанії були і більш великі перемоги - одного разу ця команда обіграла Болгарію 13:0.

Примітно, що зустріч іспанців і остров'ян відбулася на легендарному стадіоні "Маракана", який цілком можливо може побачити фінальний матч майбутнього ЧС-2014 за участю все тієї ж Іспанії та господарів турніру Бразилії. Однак поки що це лише припущення, а факт полягає в тому, що нейтральна публіка на стадіоні підтримувала слабких, тобто Таїті.

І напівлюбительська команда з далеких тихоокеанських островів мужньо трималася: гол Торреса на 5-й хвилині став єдиним у першій половині стартового тайму. Але через півгодини Сілва, Торрес і Вілья виправили ситуацію - 4:0.

Після перерви гольова міць чемпіонів світу та Європи зросла - до Сілви, Торреса і Вільє додався ще і Хуан Мата, який відзначився точним ударом на 66-й хвилині, зробивши рахунок 7:0. А заповітну "десятку" за хвилину до фінального свистка оформив Сілва.

Іспанія - Таїті 10:0 (4:0)

Голи: Торрес, 5, 33, 57, 80, Сілва, 31, 89, Вілья, 39, 49, 64, Мата, 66

Іспанія: Рейну, Альбіоль, Мартінес, Аспілікуета, Вілья, Торрес, Мата (Фабрегас, 68), Рамос (Навас, 46), Монреаль, Касорла (Іньєста, 76), Сілва

Таїті: Роше, А.Техау (Т.Техау, 55), Ваіруа, Людивьон, Боурбейр (Л.Техау, 68), Валлар, Лімейр (Веро, 73), Шонг Ю, Айтамай, Дж.Техау

Попереджений: Касорла.

В іншому матчі групи Уругвай у напруженому матчі здолав Нігерію 2:1 і також практично забезпечив собі місце в 1/2 фіналу. Перемогу "селесте" приніс Дієго Форлан, який знову вирвався в лідери бомбардирів уругвайської команди. У заключному матчі КК Уругвай зустрінеться з Таїті, що практично гарантує їм продовження боротьби за трофей.

Нігерія - Уругвай 1:2 (1:1)

Голи: Обі Мікель, 37 - Лугано, 19, Форлан, 51

Нігерія: Еньяма, Емброуз, Обоабона, Омеруо, Ечеджіле, Оду (Мба, 66), Обі Мікель, Огуде, Одуамади (Бабатунде, 45), Ідейе (Акпала, 74), Муса

Уругвай: Муслера, Годін, Лугано, Касерес, М. Перейра, Аревало Ріос, А. Гонсалес, К. Родрігес (А. Перейра, 88), Форлан, Суарес (Коатес, 83), Кавані

Попередження: Бабатунде, Акпала - Лугано, Коатес.

І НПМ
1 Іспанія 2 2 0 0 12:1 6
2 Нігерія 2 1 0 1 7:3 3
3 Уругвай 2 1 0 1 3:3 3
4 Таїті 2 0 0 2 1:16 0

22 червня відбудуться матчі у групі А - зустрінуться Японія з Мексикою і Бразилія з Італією.