Визначилися всі півфіналісти Кубка України з футболу

© fc.volyn.net
Півфіналістами Кубка України з футболу стали "Шахтар", "Волинь", "Карпати" і донецький "Металург".

У півфінальних матчах Кубка України з футболу сезону 2011-2012 років візьмуть участь донецькі клуби "Шахтар" і "Металург", львівські "Карпати" і луцька "Волинь".

11 квітня пройшли всі чвертьфінальні матчі турніру. "Шахтар" мінімально обіграв у Запоріжжі місцевий "Металург" завдяки точному дальньому удару вірменського півзахисника Генріха Мхітаряна на 79-й хвилині.

"Волинь" з таким же рахунком перемогла в Києві "Арсенал". Переможний гол у додатковий час, на 104-й хвилині, провів кращий бомбардир нинішнього чемпіонату України Майкон.

Також у додатковий час визначився переможець пари "Зоря" (Луганськ) - "Металург" (Донецьк). Тут все вирішив гол у власні ворота нападника господарів Лакі Ідахора на 108-ій хвилині.

У заключному матчі дня "Карпати" на своєму полі обіграли з рахунком 2:1 одеський "Чорноморець". На 9-й хвилині рахунок відкрив нападник господарів Олександр Гладкий. На 70-й хвилині Авелар подвоїв перевагу львів'ян. Потім "Чорноморцю" вдалося повернути один гол зусиллями Бакая.

Жеребкування пар 1/2 фіналу відбудеться у четвер, 12 квітня, о 14:00. !zn

«Шахтар» став першим півфіналістом Кубка України (відео)

Фінал кубка України з футболу вперше за п'ять років пройде на «Олімпійському»