Топ Новини

В Україні з подачі Януковича може з'явитися Міністерство спорту

18 жовтня 2012 в 09:35
Янукович готовий розглянути пропозиції про створення Міністерства фізичної культури і спорту. Крім того, він запропонував прийняти закон про меценатство у спорті.
a48125a-53454ec-yan2.jpg
pravda.com.ua

Президент України Віктор Янукович готовий розглянути пропозиції про створення Міністерства фізичної культури і спорту. Про це він сказав під час виступу на відкритті ІІІ Спортивного конгресу України 18 жовтня, повідомляє прес-служба глави держави.

«Нам слід також разом подумати про створення окремого центрального органу виконавчої влади з питань фізичної культури і спорту. Я готовий розглянути ці пропозиції», - сказав Янукович.

«Розумію, що без вирішення організаційно-управлінських питань ситуацію важко зрушити з місця. Сфера фізичної культури і спорту досить розгалужена і має свою специфіку, яку складно порівняти з іншими , - зазначив президент.

Він в той же час закликав представників місцевої і центральної влади, органів місцевого самоврядування активізувати зусилля щодо забезпечення всіх умов для занять громадянами фізкультурою і спортом.

Особливої уваги, на переконання президента, потребує підтримка розвитку дитячо-юнацьких спортивних шкіл, будівництво спортивних об'єктів.

Також за словами президента, в Україні необхідно ініціювати законопроект про меценатство у спорті. "Ми знаємо, що будуються стадіони за кошти меценатів. Великі ... спортивні споруди, але цього недостатньо. Я переконаний, що цей рух ... треба піднімати, його треба мотивувати і створювати цивілізовані, як кажуть, правила гри. Треба приймати спеціальний закон про меценатство у спорті", - сказав Янукович.

Нагадаємо, що 9 грудня 2010 року Міністерство освіти і науки України та Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту були об'єднані в Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

Читайте також:

Україна увійшла у п'ятірку претендентів на Олімпіаду-2022

Янукович вручив орден голові МОК і попросив допомогти з Олімпіадою

Янукович розпорядився якось підтримати українську «Формулу-1»

Янукович роздав нагороди за Євро-2012

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...