Універсіада-2017: українці завоювали медалі у біатлоні та сноубордингу

Універсіада-2017: українці завоювали медалі у біатлоні та сноубордингу Надія Бєлкіна завоювала "бронзу" в біатлоні © biathlon.com.ua
Скарбничка української збірної поповнилася черговими медалями.

Сьогодні, 31 січня, на Універсіаді в Казахстані українські спортсмени завоювали дві бронзові медалі.

Біатлоністка Надія Бєлкіна виявилася третьою на подіумі в індивідуальній гонці, програвши двом казахстанським спортсменкам. У топ-10 також увійшли Юлія Журавок та Яна Бондар.

Індивідуальна гонка. Жінки

1. Аліна Райкова (Казахстан) (0+1+1+0) 59:48,7

2. Галина Вишневська (Казахстан) (1+3+0+0) +2:21,1

3. Надія Бєлкіна (Україна) (1+2+0+2) +2:23,

6. Юлія Журавок (Україна) (0+0+3+2) +4:14,3

8. Яна Бондар (Україна) (1+2+0+4) +4:36,1

Ще одну медаль приніс Україні сноубордист Олександр Бєлінський, які завоював третє місце у гігантському слаломі.

Бєлінський в 1/8 і 1/4 пройшов співвітчизника Євгена Хулія і росіянина Шкурихіна, а в півфіналі поступився ще одному росіянинові Погоди. А от в протистоянні за 3 місце українець зумів здолати іншого росіянина Хурамшина.

Усього на Універсіаді-2017 Україну представить 61 спортсмен, з них 15 - біатлоністи. На змаганнях 2015 року збірна українських атлетів-студентів завоювала 5 нагород - 2 "золота", 1 "срібло" і 2 "бронзи".