Українець Роман Павлик виграв золото Паралімпійських ігор в забігу на 200 метрів (ВІДЕО)

© toutlecine.com
Український спортсмен Роман Павлик завоював золоту медаль у бігу на 200 метрів. У фінальному забігу він побив рекорд України і прибіг першим, обігнавши спортсменів з Великобританії та Гонконгу.

Скарбничка збірної України поповнилася ще однією золотою нагородою. Український легкоатлет Роман Павлик на Паралімпіаді виграв бігову дистанцію на 200 метрів в класі T36. Він показав час 24,70 секунди - це регіональний рекорд.

Другим прибіг представник Китайського Гонконгу Сю Вай (24,77), а третім - британець Бен Рашгрейв (24.83) Обидва призера показали в цьому забігу найкращі результати у своїй кар'єрі.

На цих Іграх Роман Павлик завоював вже чотири нагороди - два «золота» та дві «бронзи».

Роман Павлик народився 1 грудня 1983 року. Він - інвалід опорно-рухового апарату ІІ групи, заслужений майстер спорту України з легкої атлетики. Дворазовий чемпіон світу 2011 року (Нова Зеландія), чемпіон і дворазовий призер чемпіонату Європи 2012 року (Голландія). Багаторазовий чемпіон України.

Всього на рахунку нашої збірної 63 медалі, і вона перебуває на п'ятому місці. !zn

Олімпійську чемпіонку хотіли нагородити квартирою, яку три роки не могли продати (ВІДЕО)

Однонога японка знялася оголеною, щоб потрапити на Паралімпіаду (фото)