Українські волейболісти стали срібними призерами молодіжного чемпіонату Європи

Українські волейболісти стали срібними призерами молодіжного чемпіонату Європи Українці вперше виграли медалі чемпіонату Європи © ФВУ
У фіналі українці поступилися збірній Польщі.

Українські волейболісти стали срібними призерами чемпіонату Європи U-20. У фінальному матчі українці поступилися польській збірній.

Поступаючись по ходу першої партії з рахунком 18:22, українці зуміли вирівняти ситуацію, але не дотиснули суперника - 27:29. У двох наступних партіях команди обмінялися перемогами з однаковим рахунком 25:21, а в четвертому сеті підопічні Миколи Пасажина не зуміли нав'язати супернику боротьбу - 12:25.

Польща U-20 - U Україна-20 - 3:1 (29:27, 25:21, 21:25, 25:12)

Раніше українські юніори ніколи не брали медалей на чемпіонаті Європи з волейболу. Також відзначимо, що українець Олег Плотницький був визнаний найціннішим гравцем (MVP) чемпіонату Європи.

Нагадаємо, у півфіналі українська збірна виграла у італійців з рахунком 3:2.