Українські синхроністки завоювали золото на чемпіонаті Європи

Українські синхроністки завоювали золото на чемпіонаті Європи Українки виграли чемпіонат Європи © litva-tour.eu
У чотирьох дисциплінах наші "русалоньки" здобули чотири медалі - золоту, дві срібні та бронзову.

Збірна України з синхронного плавання здобула "золото" чемпіонату Європи комбінованої програм.

Чемпіонками Європи у складі української команди стали Ганна Волошина, Лоліта Ананасова, Олександра Сабада, Катерина Садурська, Олена Гречихіна, Анастасія Савчук, Рєзнік Катерина, Ольга Золотарьова, Дана-Марія Клименко, Олександра Кашуба, Ксенія Сидоренко та Ольга Кондрашова.

За свою програму українки отримали від суддів оцінку 94,4333 бали. Друге місце посіла команда Іспанії - 93,0333, третє - Італії - 90,3333.

Зазначимо, що це перше "золото" збірної України на європейській першості в Берліні.

У чотирьох дисциплінах наші "русалоньки" завоювали чотири медалі - золоту, дві срібні та бронзову.

Раніше Ганна Волошина завоювала "бронзу" у соло. Також українки завоювали срібні медалі у дуеті (Волошина/Ананасна) та командному плаванні.

Сьогодні, 18 серпня на ЧЄ з водних видів спорту починаються виступи стрибунів у воду і плавців. !zn