Українські хокеїсти не змогли пробитися на Олімпіаду

Українські хокеїсти не змогли пробитися на Олімпіаду Українці пропустили двічі © IIHF
Українці програли японській збірній і припинили боротьбу за путівку на Ігри в Кореї.

Збірна України припинила боротьбу за путівку на Олімпійські ігри 2018 року. Українці не змогли пробитися в наступний етап кваліфікації.

Вигравши два матчі своєї групи, українська збірна у вирішальному поєдинку зустрічалася з японцями, які також раніше здобули дві перемоги. Далі проходив тільки переможець групи.

Два періоди не принесли успіху жодній з команд і завершилися нульовими нічиїми. У третій двадцятихвилинці японці вийшли вперед. Господарям льоду вдалося відкрити рахунок у матчі на сьомій хвилині періоду, а ще через три хвилини реалізувати більшість. За п'ять з половиною хвилин до сирени Петранговський повернув Україні надію на позитивний результат, але зрівняти рахунок "жовто-сині" не встигли - 1:2.

"Ми тільки будуємо нову команду. Цей турнір був першим для багатьох наших гравців. Ми пишаємося і молоддю і ветеранами команди. Сьогодні ми зробили на одну помилку більше, ніж суперник", - сказав головний тренер української збірної Олександр Савицький.

Зазначимо, що фінальний етап відбору на Олімпіаду, в якому зіграє збірна Японії, відбудеться 1-4 вересня 2016 року.