Українські борці виграли три медалі на чемпіонаті світу

Українські борці виграли три медалі на чемпіонаті світу Варданян приніс Україні "срібло" © XSport
На рахунку представників України вже є дві "бронзи" і одне "срібло".

На чемпіонаті світу з боротьби, який в ці дні проходить в американському Лас-Вегасі, українські борці греко-римського стилю завоювали три нагороди.

Срібним призером змагань став Армен Варданян. У ваговій категорії до 71 кілограма український спортсмен по дорозі до медалі виграв чотири сутички поспіль, але у фінальному поєдинку програв. Сильніше за Варданяна виявився представник Азербайджану Расул Чунаєв, який виграв з рахунком 6:4.

Бронзову нагороду в суперважкій вазі (до 130 кілограмів) виграв Олександр Чернецький. У чвертьфіналі українець програв спортсмену з Туреччини, проте успішно виступив у втішному турнірі. У сутичці за третє місце Чернецький переміг азербайджанця Сабахі Шаріаті - 4:0.

Раніше в перший день змагань "бронзу" виграв Димітрій Тимченко (вагова категорія - 98 кілограмів). Тимченко, який, нагадаємо, приніс першу медаль Україні на Європейських іграх, також пройшов через втішний турнір і в сутичці за третю сходинку переміг румуна Аліна Сіураріу - 4:2.

Чемпіонат світу з боротьби триватиме до 12 вересня. В медальному заліку Україна поки займає сьоме місце.