Українські біатлоністи завершили гонку Кубка світу без медалей

Українські біатлоністи завершили гонку Кубка світу без медалей Семенов увійшов в топ-10 © XSport.ua
Збірна України поки так і не зуміла потрапити на п'єдестал першого етапу Кубка світу в Естерсунді.

У середу, 2 листопада, відбулася індивідуальна гонка на 20 кілометрів, в якій взяли участь п'ять українських біатлоністів.

Кращим на дистанції став легендарний ветеран Уле-Ейнар Бьорндален. 41-річний норвежець ідеально пройшов гонку і зумів обійти більш молодих конкурентів з відчутною перевагою, здобувши 95-ту перемогу в кар'єрі на етапах Кубка світу. Друге місце дісталося німцеві Сімону Шемппу, а до трійки увійшов росіянин Олексій Волков.

Кращий результат серед українців показав Сергій Семенов, який фінішував у першій десятці. У топ-20 також увійшов Артем Прима.