Українські біатлоністи провально провели першу гонку сезону в Естерсунді

Українські біатлоністи провально провели першу гонку сезону в Естерсунді Фуркад підтвердив статус фаворита © facebook.com
Перемогу святкував Мартен Фуркад, а от українці опинилися далеко за межами топ-10.

У шведському Естерсунді відбулася чоловіча індивідуальна гонка нового сезону Кубка світу з біатлону. На дистанції 20 км з чотирма вогневими рубежами і хвилинами штрафу замість додаткових кіл перемогу здобув француз Мартен Фуркад.

Провальною вийшла гонка для українців - ніхто з команди не зумів набрати очки, а найкращий результат показав Володимир Семаков, який фінішував у топ-50, зайнявши 41-у позицію. Семаков отримав лише три хвилини штрафу за підсумками стрільби, тоді як найгіршим із збірної на рубежі був Семенов, який не зумів закрити 11 мішеней.

92. Сергій Семенов +10:54.2

Нагадаємо, вчора, 30 листопада, у змішаній естафеті (мікст) українські біатлоністи в особі Анастасії Меркушиної, Юлії Джими, Артема Прими та Дмитра Підручного зайняли десяте місце, а у суперміксті Ірина Варвінець і Олександр Жирний закінчили гонку на 9-й сходинці.