Українське дербі у Стамбулі завершилося перемогою Цуренко

Українське дербі у Стамбулі завершилося перемогою Цуренко Цуренко пробилася у півфінал © btu.org.ua
У півфіналі турніру WTA буде грати українська тенісистка.

Леся Цуренко обіграла Катерину Бондаренко у чвертьфіналі турніру WTA в Стамбулі (призовий фонд - 250 тисяч доларів) і тепер спробує пробитися у фінал.

Матч, як і належить дербі, вийшов по-справжньому напруженим і тривав дві з половиною години. Цуренко (№71 в рейтингу WTA) заволоділа перевагою в першому сеті, однак Бондаренко (№119) зуміла довести справу до тайбрейка. А там сет пристойно затягнувся. Цуренко навіть попросила медичний тайм-аут, так як відчула себе недобре. У підсумку перший сет завершився з рахунком 15:13. Рівною вийшла і друга партія, однак за рахунку 5:5 Цуренко взяла два гейми і виграла матч - 7:6 (13), 7:5.

Нагадаємо, для Бондаренко це був перший чвертьфінал турніру WTA після повернення на корт. До речі, перемога в цьому матчі дозволила б їй повернутися до ТОП-100 світового рейтингу.

А суперниця Цуренко по півфіналу визначиться у протистоянні Кірстен Фліпкенс (Бельгія) і Франчески Скьявоне (Італія).

Зазначимо, що у фіналі парного турніру в Стамбулі зіграє Еліна Світоліна. Українка разом з росіянкою Дар'єю Гавриловою в 1/2 обіграла інший українсько-російський дует - Савчук/Д'яченко (6:1, 7:5).