Топ Новини

Українська легкоатлетка завоювала "срібло" на зимовому Кубку Європи з метання

18 березня 2013 в 09:45

В іспанському Кастельоні відбувся зимовий Кубок Європи з метань - змагання, в якому змагаються в метанні списа, молота і диска, а також у штовханні ядра. Українка Віра Ребрик завершила свій виступ на другому місці.

Вера Ребрик, легкая атлетика
Віра Ребрик завоювала "срібло" Кубка Європи

Українка Віра Ребрик завоювала срібну медаль на зимовому Кубку Європи з метання. 24-річна українка у метанні списа поступилася лише росіянці Марії Абакумовій. Результат української метальниці списа - 63,42 метра, тоді як Абакумова метнула снаряд набагато далі - 69,34 м.

Зазначимо, що в минулому сезоні Віра Ребрик здобула "золото" чемпіонату Європи з національним рекордом - 66,86 м. Щоправда, на Олімпійських Іграх у Лондоні вона не змогла кваліфікуватися у фінальний етап змагань. Також Ребрик є рекордсменкою світу серед юніорів.

Що стосується решти українських атлетів, то Андрій Семенов здобув "бронзу" у штовханні ядра. Його результат - 19,55 м, тоді як Георгій Іванов з Болгарії став другим (19,68 м), а переміг у змаганнях іспанець Борха Вівас - 20,00 м.

Також вдало виступила в Іспанії і молодіжна жіноча збірна України (віком до 23 років) - у загальному командному заліку вона фінішувала першою. Третє командне місце - у чоловічої команди.

Нагадаємо, що на початку березня українські легкоатлети завоювали дві золоті, одну срібну і бронзову медалі на зимовому чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Гетеборзі.