Українська легкоатлетка Повх виграла "золото" на етапі IAAF World Indoor Tour

Українська легкоатлетка Повх виграла "золото" на етапі IAAF World Indoor Tour Українка показала час 7,16 секунд © НОК України
Українка Олеся Повх стала першою в забігу на 60 метрів.

Вчора, 1 лютого, у німецькому Дюссельдорфі відбувся другий етап легкоатлетичної серії IAAF World Indoor Tour.

У фінальному забігу на 60 метрів Олеся Повх фінішувала першою, показавши час в 7,16 секунд, випередивши переможницю чемпіонату світу в приміщенні з бігу на цю ж дистанцію Барбару П'єре (+0,01) і бронзового призера Ігор у Ріо-де-Жанейро в естафеті 4х100 м. Ашу Філіп (+0,02). Зазначимо, що результат українки став кращим у нинішньому сезоні на дистанції 60 метрів.

У секторі для потрійного стрибка змагалася ще одна українка Ольга Саладуха. Кращою для неї стала заключна, шоста спроба. З результатом 13,87 метра вона потрапила в топ-5, а перемогу здобула португальська легкоатлетка Патрісія Мамона (14,11 м).

Нагадаємо, що Олеся Повх є бронзовим призером Олімпійських ігор в Лондоні в естафеті 4х100 метрів. У 2011 році спортсменка ставала чемпіонкою Європи в бігу на 60 метрів.

Раніше українська легкоатлетка Анастасія Мохнюк зізналася у вживанні допінгу.