Українка Єлістратова виграла срібну медаль на чемпіонаті Європи з тріатлону

Українка Єлістратова виграла срібну медаль на чемпіонаті Європи з тріатлону Єлістратова виграла "срібло" © facebook.com
Лідеру української збірної не вдалося випередити тільки суперницю з Великобританії.

Юлія Єлістратова виграла срібну медаль на чемпіонаті Європи з тріатлону, який проходить у португальському Лісабоні.

Єлістратова на фініші виграла боротьбу за срібну медаль у Софії Ковач з Угорщини. Для цього українці довелося показати найкращий час на заключному, біговому секторі тріатлону. Юля пробігла 10 кілометрів за 35 хвилин 36 секунд. Ковач була на дві секунди повільніше.

Виграла гонку британка Індія Лі, яка захопила перевагу в плаванні і зміцнила її у велогонці дистанцією 40 кілометрів, відірвавшись від суперниць більше ніж на хвилину. На біговому відрізку, який є сильною стороною Елістратової, українка відіграла у британки 1 хвилину 21 секунду, проте у лідера залишалося ще 16 секунд переваги, які і принесли їй золоту нагороду.

Зазначимо, що ця медаль стала для Елістратової першою в кар'єрі на чемпіонатах Європи в особистому заліку.

Нагадаємо, в травні українка завоювала "бронзу" на етапі Кубка світу в Мексиці.