Українка виграла золоту нагороду на чемпіонаті світу з боротьби

Українка виграла золоту нагороду на чемпіонаті світу з боротьби Гергель виграла у представниці Монголії
Скарбничка української збірної поповнилася ще трьома медалями, в тому числі - золотою.

У заключний день чемпіонату світу з боротьби, який приймає американський Лас-Вегас, золоту медаль виграла Оксана Гергель.

По дорозі до фіналу у ваговій категорії до 60 кілограмів 21-річна Гергель виграла у представниць Канади, Азербайджану та США, а у фінальній сутичці виявилася сильнішою за спортсменку з Монголії Тсеренчимед Сукхії - 10:7. Зазначимо, що на минулорічному чемпіонаті світу Гергель була лише сьомою, а на Європейських іграх поступилася в сутичці за третє місце, але тепер зуміла домогтися прогресу.

Крім того, дві медалі в скарбничку нашої збірної поклали чоловіки. Василь Шуптар виграв медальну сутичку за "бронзу" в категорії до 61 кг у індуса Бахранга Бахранга, а Павло Олійник в категорії 97 кг здолав іранця Аббаса Тахана.

Нагадаємо, "золото" Гергель стало для української збірної другим - раніше медаль вищої проби виграв Жан Беленюк. Всього ж Україна завоювала дві золоті, одну срібну та шість бронзових нагород.