Українка виграла чемпіонат Європи з важкої атлетики

Українка виграла чемпіонат Європи з важкої атлетики Юлія Паратова перемогла у двох видах © telegraf.com.ua
Юлія Паратова завоювала золоту нагороду європейської першості у категорії до 53 кг.

Українська атлетка Юлія Паратова стала переможницею чемпіонату Європи в албанській Тірані у категорії до 53 кг. Зазначимо, що виграла змагання 26-річна українка і у ривці, і в олімпійському двоборстві.

Набравши суму 194 кг (90+104) вона на 6 пунктів випередила найближчу переслідувачку Світлану Черемшанову з Росії. Третьою фінішувала болгарка Майя Іванова.

Два роки тому на дебютному для себе чемпіонаті Європи в Казані вихованка іллічівського СК "Юність" завоювала дві срібні медалі (в сумі двоєборства і ривка) і одну бронзову (у поштовху), але в більш важкій ваговій категорії до 58 кг.

Раніше на чемпіонаті Європи в Тірані у категорії до 48 кг українка Яна Дьяченко фінішувала четвертою.

Зазначимо, що на чемпіонат Європи українська збірна вирушила у складі 10 атлетів - шестеро представляють жіночу збірну, а четверо - чоловічу. В команді не виявилося олімпійського чемпіона Олексія Торохтія та бронзової призерки Лондона Юлії Калини - вони як і раніше відпочивають після напруженого сезону.

Ольга Коробка, срібна призерка Пекіна-2008, триразова чемпіонка Європи, яка відбуває дискваліфікацію за вживання допінгу, після закінчення покарання у листопаді має намір повернутися у спорт. !zn