Українка Меркушина вдруге поспіль фінішувала у топ-10 ЧС з біатлону

Українка Меркушина вдруге поспіль фінішувала у топ-10 ЧС з біатлону Меркушина показала найкращий результат у кар'єрі © biathlon.com.ua
Анастасія Меркушина демонструє помітний прогрес в Хохфільцені.

Сьогодні, 12 лютого, в австрійському Хохфільцені відбулася жіноча гонка переслідування в рамках чемпіонату світу по біатлону. Найкращий результат серед українок показала Анастасія Меркушина, якій вдалося зайняти восьме місце.

Меркушина зуміла закрити всі мішені і стати восьмою лише через слабку роботу ніг. Варто зазначити, що 10 лютого українка замкнула топ-10 в спринтерській гонці.

Також у переслідуванні взяла участь Юлія Джима, яка припустилася чотирьох промахів і стала 23-ю, тоді як Олена Підгрушна вирішила не стартувати.