Українка Джима залишила топ-10 заліку Кубка світу з біатлону

Українка Джима залишила топ-10 заліку Кубка світу з біатлону Українка Джима не зуміла закріпитися в топ-10 © biathlon.com.ua
Українська біатлоністка посідає 11 сходинку у загальному заліку.

Сьогодні, 21 січня, на етапі Кубка світу в італійському Антхольці відбувся жіночий мас-старт, який несподівано виграла німкеня Надін Хорхлер, яка стартувала під 30-м номером.

Українка Юлія Джима посіла 10-е місце, допустивши три промахи, а Олена Підгрушна пропустила гонку.

Таким чином, Джима опустилася на 11-е місце в загальному заліку Кубка світу, набравши 347 очок. Варто відзначити, що перед етапом в Антхольці українка посідала 10-ту сходинку.

Лідирує німецька біатлоністка Лаура Дальмайєр, маючи в своєму активі 669 очок. Чеська спортсменка Габріела Коукалова – на другій позиції (652), фінка Кайса Мякяряйнен – 3-я (637).

68. Яна Бондар - 23

Нагадаємо, кращий результат для України в поточному сезоні показали дівчата, яким вдалося посісти третє місце в жіночій естафеті на етапі Кубка світу в Поклюці.

У чоловіків найкращим є Сергій Семенов, який зумів здобути третє місце в індивідуальній гонці в Антхольці.