Українець завоював бронзу ЧЄ з плавання, двічі побивши національний рекорд

Андрій Говоров фінішував третім у запливі на 50 метрів вільним стилем у 25-метрових басейнах.

Український плавець Андрій Говоров здобув бронзову медаль на стартував у данському Хернінгу чемпіонаті Європи у 25-метрових басейнах.

21-річний спортсмен із Севастополя проплив 50-метрову дистанцію вільним стилем за 21,17 секунди, що стало новим національним рекордом. Колишнє досягнення належало тому ж Говорову - він встановив його у попередньому запливі.

Другим до фінішу прийшов італієць Марко Оссі, а переможцем став бронзовий призер Олімпіади-2012 росіянин Володимир Морозов.

Головний тренер збірної України, відомий у минулому плавець, бронзовий призер Афін-2004 Андрій Сердінов зазначив, що для Говорова, який вже кілька років є лідером української команди, чемпіонат європи на короткій воді є підготовчим етапом до європейської першості з водних видів спорту, яка відбудеться в кінці літа 2014 року в Берліні.

Для Говорова це вже друга бронзова медаль на цій дистанції: на ЧЄ-2010 в Ейндховені українець був третім на 50-метрівці вільним стилем і завоював срібло на 50-метрівці батерфляєм. А у 2011-му у польському Щецині Говоров переміг на 50-метрівці "дельфіном" - також на короткій воді.

Зазначимо, що на першості континенту Україну представляє 16 спортсменів: Дарина Зевіна, Сергій Фролов, Андрій Говоров, Андрій Коваленко, Ганна Дзеркаль та Ігор Борисик, Альона Кисельова, Любов Король, Максим Шемберєв, Любомир Лемешко, Марія Лівер, Малявіна Анастасія, Ольга Товстоган, Ганна Стеценко, Ірина Главник і Катерина Львова.

У нинішніх змаганнях бере участь рекордна кількість спортсменів - 673 плавців із 42 країн. !zn