Українець Сергій Семенов - третій на етапі Кубка світу з біатлону в Сочі

Українець Сергій Семенов - третій на етапі Кубка світу з біатлону в Сочі Сергій Семенов порадував "бронзою" © fischersports.com
На етапі Кубка світу в Сочі український біатлоніст фінішував на третьому місці в індивідуальній гонці.

Український біатлоніст Сергій Семенов, який у лютому завоював золото чемпіонату Європи в Бансько (Болгарія), фінішував третім на етапі Кубка світу в Сочі. Це його перший подіум у цих змаганнях. Раніше найкращим результатом на світових етапах для 24-літнього спортсмена було 4-е місце в естафеті.

Стартувавши другим з 105-ти учасників перегонів, Сергій блискуче проявив свої стрілецькі, бігові і бійцівські якості. Усе разом дозволило Семенову посісти третє місце, повідомляє прес-служба Федерації біатлону України. На фініші українець перебував у статусі лідера п'ять хвилин, поки його результат не перевершив німець Андреас Бірнбахер. А трохи пізніше обох спортсменів випередив француз Мартен Фуркад.

У результаті, Семенов відстав від переможця на 31,9 секунди, а від другого місця - на 25 секунд. Андрій Дериземля - на 20-м місці, Олександр Біланенко - на 44-му, а Дмитро Підручний посів 46-у позицію. Артем Прима не зміг фінішувати через падіння.

Завтра в Сочі вихідний, а в суботу відбудуться спринтерські гонки.

Нагадаємо, що 28 лютого на етапі в норвезькому Хольменколлене третє місце в спринті посів Андрій Дериземля. !zn