Українець Семенов фінішував в топ-5 індивідуальної гонки ЧС з біатлону

Українець Семенов фінішував в топ-5 індивідуальної гонки ЧС з біатлону Семенов був близький до медалі © biathlon.com.ua
Перемогу вперше в історії США здобув Лоуелл Бейлі.

Сьогодні, 16-го лютого, в австрійському Хохфільцені відбулася чоловіча індивідуальна гонка в рамках чемпіонату світу з біатлону. Найкращий результат з українців показав Сергій Семенов, який фінішував в топ-5.

Семенов довгий час претендував на медаль, а єдиний свій промах українець допустив на третьому вогневому рубежі. Однак не менш успішний виступ німця Еріка Лесснера і француза Мартена Фуркада позбавили Сергія місця в топ-4. Ідеальну гонку провели американець Лоуелл Бейлі і чех Онджей Моравец - чиста стрільба і перші два місця на подіумі.