Українець Романчук виграв третє поспіль "золото" на етапах Кубка світу з плавання

Українець Романчук виграв третє поспіль "золото" на етапах Кубка світу з плавання Романчук став першим на дистанції 400 метрів © jsa.org.ua
Український плавець здобув перемогу в Токіо.

Українець Михайло Романчук став переможцем на етапі Кубка світу з плавання, який проходить в японському Токіо.

Романчук виграв "золото" на дистанції 400 метрів вільним стилем. Українець подолав дистанцію за 3 хвилини 39,67 секунди, випередивши на 2,78 секунди японця Юкі Коборі. Бронзовим призером став ще один японець Кацухіро Мацумото.

Для Романчука ця золота медаль стала третьою поспіль на етапах Кубка світу. Раніше він виграв два "золота" у Сінгапурі.

Крім того, бронзову медаль завоювала Дарина Зевіна. Українка фінішувала третьою в запливі на дистанції 200 метрів на спині (2:02,71). Українка програла угорці Катинці Хоссу (2:01.72) і Емілі Сибойм з Австралії (2:02.27).

Нагадаємо, в жовтні Зевіна виграла "золото" і "срібло" на етапі Кубка світу в Досі.