Українець Олійник відзначився за "Дармштадт"

Українець Олійник відзначився за "Дармштадт" Олійник приніс своїй команді нічию © sv98.de
Український півзахисник допоміг команді вирвати нічийний результат.

Українець Денис Олійник забив дебютний гол за "Дармштадт". Півзахисник відзначився в матчі Бундесліги проти "Хоффенхайма".

Олійник вийшов на заміну на 75-й хвилині матчу, а гол забив на 92-й. Українець замкнув простріл на дальній штанзі і зрівняв рахунок у зустрічі - 1:1.

Зазначимо, що Олійник всього другий раз одягнув футболку "Дармштадта". Раніше він також виходив на заміну в матчі Бундесліги проти "Кьольна".

Додамо, що ще один українець Артем Федецький у матчі проти "Хоффенхайма" вийшов в основі "Дармштадта" і був замінений на 83-й хвилині.