Українець Михайлюк провів свій найкращий матч у сезоні студентської ліги США

Українець Михайлюк провів свій найкращий матч у сезоні студентської ліги США Михайлюк зумів набрати 20 очок © ESPN
Перспективний баскетболіст Святослав Михайлюк був одним з найкращих на майданчику в матчі ліги NCAA.

Український захисник Святослав Михайлюк провів свій найкращий матч за "Канзас" в поточному сезоні головної студентської ліги США - NCAA.

"Канзас" зустрічався з "ЮНЛВ" (Університет Невади Лас-Вегаса) та здобув перемогу з рахунком 71:53.

Михайлюк тільки вдруге за два роки вийшов у стартовому складі команди і зумів показати хорошу гру. Українець провів на майданчику 31 хвилину і набрав 20 очок. Також в його активі 6 підбирань, 2 передачі, 2 перехоплення і жодної втрати.

В поточному сезоні 19-річний український захисник має рекордні показники в кар'єрі. Михайлюк в середньому набирає 11,1 очка, 3,2 підбору, 1,5 передачі і 1,1 перехоплення за матч.

Нагадаємо, минулого літа молодіжна збірна України з Михайлюком у складі вийшла у чвертьфінал Євробаскету.