Українці виграли "срібло" і "бронзу" на чемпіонаті світу зі спортивної ходьби

Українці виграли "срібло" і "бронзу" на чемпіонаті світу зі спортивної ходьби Главан став третім © iaaf.org
На рахунку нашої збірної друге місце у командних змаганнях і третє - в індивідуальних.

Українські легкоатлети виграли "срібло" і "бронзу" на чемпіонаті світу зі спортивної ходьби, який проходив у Римі.

Ігор Главан зайняв третє місце на дистанції 50 кілометрів. Українець показав свій найкращий результат у сезоні - 3:44:02, поступившись менше 2 секунд срібному призеру австралійцю Джареду Талленту (3:42:26) і 5:02 секунди переможцю Алексу Шварцеру (3:39:00).

Ще один представник України Іван Банзерук потрапив у десятку найкращих, посівши сьоме місце з результатом 3:51:57, який для нього, як і для Главана, став найуспішнішим в сезоні. Сергій Будза зайняв 18-е місце (4:01:23) а Маріан Закальницкий фінішував 29-м (4:13:24).

У командному заліку на цій дистанції збірна України завоювала "срібло", пропустивши вперед лише збірну Італії. Командна "бронза" дісталася легкоатлетам з Іспанії.