Топ Новини

Україна отримала шанс пробитися на мундіаль

31 липня 2011 в 09:42
30 липня пройшло жеребкування відбіркового турніру Чемпіонату світу-2014 з футболу.

Жеребкування Чемпіонату світу-2014. Ріо-де-Жанейро.

Відбірний турнір

Європа

Група А: Уельс, Македонія, Шотландія, Бельгія, Сербія, Хорватія.

Група В: Мальта, Вірменія, Болгарія, Чехія, Данія, Італія.

Група С: Казахстан, Фарерські острови, Австрія, Ірландія, Швеція, Німеччина.

Група D: Андорра, Естонія, Румунія, Угорщина, Туреччина, Голландія.

Група E: Ісландія, Кіпр, Албанія, Швейцарія, Норвегія, Словенія.

Група F: Люксембург, Азербайджан, Північна Ірландія, Ізраїль, Росія, Португалія.

Група J: Ліхтенштейн, Латвія, Литва, Боснія і Герцеговина, Словаччина, Греція.

Група H: Англія, Чорногорія, УКРАЇНА, Польща, Молдова, Сан-Марино.

Група I: Фінляндія, Грузія, Білорусь, Іспанія, Франція.

Африка

Попередній раунд:

1.Сейшельські острови/Кенія, 2. Гвінея/Того, 3 Джібуті/Намібія, 4. Маврикій/Ліберія, 5. Коморські острови/Мозамбік, 6. Екваоріальная Гвінея/Мадагаскар, 7. Сомалі/Ефіопія, 8. Лесото/Бурунді, 9. Еритрея/Руанда, 10. Свазілед/ДР Конго, 11. Сан-Томе/Конго, 12. Чад/Танзанія.

Груповий раунд:

Група А: ПАР, Ботсвана, ПАР, 7

Група В: Туніс, Кабо-Верде, Сьєрра-Леоне, 6

Група С: Кот-д'Івуар, Марокко, Гамбія, 12

Група D: Гана, Замбія, Судан, 8

Група E: Буркіна Фасо, Габон, Нігер, 11

Група F: Нігерія, Малаві, 1, 3

Група J: Єгипет, Гвінея, Зімбабве, 5

Група Н: Алжир, Малі, Бенін, 9

Група I: Камерун, Лівія, 2, 10

Група K: Сенегал, Уганда, Ангола, 4

Азія

Груповий раунд:

Група А: Сінгапур, Ірак, Йорданія, Китай

Група B: Ліван, ОАЕ, Кувейт, Пд. Корея

Група C: Півн. Корея, Сирія, Узбекистан, Японія

Група D: Таїланд, Оман, Саудівська Аравія, Австралія

Група Е: Індонезія, Бахрейн, Катар, Іран.

Північна Америка

Зона КОНКАКАФ. Третій раунд

Група 1: переможець групи F, переможець групи Е, Ямайка, США

Група 2: переможець групи В, переможець групи А, Коста-Ріка, Мексика

Група 3: переможець групи С, переможець групи D, Куба, Гондурас

Зона КОНКАКАФ. Другий раунд

Група А: Домініканська республіка, Кайманські острова, Сурінам, Сальвадор

Група В: Бермудські острови, Барбадос, Гайяна, Тринідад і Тобаго

Група C: Багамські острови, Нікарагуа, Домініка, Панама

Група D: Сент-Лусія, Пуерто-Ріко, Канада, Сент-Кіт і Невес, Канада

Група Е: Беліз, Сент-Вінсет і Гренадіни, Гватемала, Гренада

Група F: Вергінські острови, Кюрасао, Антигуа і Барбуда, Гаїті

Океанія

Група A: Вануату, Нова Каледонія, Американський Самоа/Острови Кука/Самоа або Тонго, Таїті

Група B: Фіджі, Нова Зеландія, Соломонові Острови, Папуа Нова Гвінея.

Теги Спорт
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 25.77
EUR 27.74
Останні новини