Україна видає чудовий матч і впевнено перемагає Польщу у Варшаві

Україна видає чудовий матч і впевнено перемагає Польщу у Варшаві Україна перемагає Польщу
Українська збірна зуміла нав'язати свою гру опонентові і завдяки відмінній реалізації моментів, впевнено обіграла Польщу. Тепер позиції українців у відбірковому циклі чемпіонату світу 2014 значно покращилися.

Підопічні Михайла Фоменка продемонстрували відмінну реалізацію голевих моментів у першому таймі, а також зуміли практично без помилок відіграти в захисті - ось рецепт такої потрібної перемоги збірної України над Польщею у відбірковому матчі чемпіонату світу 2014 - 3:1.

Поки суперник розгойдувався і насолоджувався моментом прекрасної підтримки варшавського стадіону, Андрій Ярмоленко отримав м'яч на лівому фланзі змістився в центр і пробив у дальній кут - 0:1. Поляки відразу ж пішли вперед великими силами і через п'ять хвилин пропустили ще один контрвипад українців - затяжна атака, виграна боротьба, і Олег Гусєв опинився на ударній позиції - 0:2.

Україні вдалося вистояти під штурмом у виконанні господарів - і удача явно була на нашій стороні. Чи не єдина помилка в обороні призвела до голу Пищека, який перехитрив Андрія Пятова - 1:2. Але на перерву команди пішли за переваги українців у два м'ячі - Зозуля правильно вибрав позицію і в падінні пробив точно в ціль.

Після перерви завдання в українців було одне - грати на результат, сподіваючись на контратаки. Саме така тактика і принесла успіх нашій команді, адже поступово господарі втрачали сили. На 82-й хвилині Гусєв міг забивати, але промахнувся з вигідної позиції. А поляки, по суті, небезпечних моментів і не створили.

Польща - Україна 1:3

Польща: Боруц, Піщек, Глік, Василевський, Беніш, Криховяк, Лукасик, Майевский, Блащиковський, Рибус, Левандовський.

Україна: Пятов, Федецький, Кучер, Хачеріді, Шевчук, Степаненко, Ротань, Гусєв, Гармаш, Ярмоленко, Зозуля.

Голи: Піщек, 17 - Ярмоленко, 2, Гусєв, 7, Зозуля, 45

Група Н

Молдова - Чорногорія - 0:1, Сан-Марино - Англія - 0:8.

1. Чорногорія - 13 очок (5 матчів). 2. Англія - 11 (5). 3. Україна - 5 (4). 4. Польща - 5 (4). 5. Молдова - 4 (4). 6. Сан-Марино - 0 (5).

Наступний матч відбірного турніру українці проведуть 26 березня в Одесі проти Молдови. !zn