Україна програла Аргентині і покинула чемпіонат світу з футзалу

Україна програла Аргентині і покинула чемпіонат світу з футзалу Українці пропустили гол в овертаймі © fifa.com
Українці завершили боротьбу на світовій першості відразу після виходу з групи.

Збірна України зазнала поразки від Аргентини в плей-офф чемпіонату світу з футзалу, який в ці дні проходить в Колумбії. На стадії 1/8 фіналу українці зустрічалися з Аргентиною, яка зайняла перше місце в своїй групі.

Підопічні Олександра Косенка зі стартового свистка почали діяти другим номером, намагаючись приділяти практично весь час обороні власних воріт. У підсумку основний час завершився без голів, а доля зустрічі вирішилася в овертаймі. За півтори хвилини до кінця другого додаткового тайму Дмитро Сорокін зробив фол на чужій половині поля, заробивши шосте командне порушення для України. Аргентина отримала право на пробиття 10-метрового пенальті, і Леандро Куццоліно з легкістю переграв українського голкіпера Євгена Іваняка - 1:0.

Україна - Аргентина - 0:1 ВІД
Гол: Куццоліно, 49

Нагадаємо, раніше на чемпіонаті світу Україна програла Бразилії, а потім виграла у Мозамбіка і Австралії.