Україна пробилася в плей-офф чемпіонату світу з футзалу

Відео
Україна пробилася в плей-офф чемпіонату світу з футзалу Українці зіграють у 1/8 фіналу © fifa.com
У третьому матчі групового етапу українці обіграли збірну Австралії.

Збірна України пробилася до плей-офф чемпіонату світу з футзалу, який в ці дні проходить в Колумбії. Добитися цього результату українцям вдалося завдяки перемозі над Австралією в третьому матчі групового етапу.

Українці відкрили рахунок у матчі завдяки голу Журби. 1:0 на табло зберігалося до 35-ї хвилини, після чого команди встигли за 5 хвилин відзначитися тричі. Два з цих трьох м'ячів на рахунку української збірної.

Австралія - Україна - 1:3
Голи: Себальос, 38 - Журба, 7, Бондар, 35, Овсянніков, 40

Таким чином, Україна з двома перемогами у трьох матчах посіла друге місце у своїй групі, пропустивши вперед Бразилію і випередивши Австралію з Мозамбіком. У 1/8 фіналу українці зіграють з переможцем групи E. Після двох турів очолює її Аргентина.

Нагадаємо, раніше на чемпіонаті світу Україна програла Бразилії, а потім виграла у Мозамбіка.