Україна обіграла Сербію в товариському матчі

Україна обіграла Сербію в товариському матчі Українці виграли з рахунком 2:0 © Dynamo.kiev.ua
Голи Шахова і Ярмоленка дозволили "жовто-синім" здобути перемогу в Харкові.

Збірна України в Харкові провела товариський поєдинок проти збірної Сербії. Українці здобули перемогу, забивши по голу в кожному з таймів.

Андрій Шевченко, як і обіцяв, надав можливість зіграти резервістам збірної, випустивши з перших хвилин максимально експериментальний склад.

Перший тайм пройшов у досить рівній боротьбі, а єдиний гол був забитий ближче до його завершення. Зозуля не зумів вдало обробити м'яч після прострілу Федецького, проте тут як тут опинився Шахов, який вколотив сферу в сітку.

У другому таймі Сербія спочатку виглядала гостріше за господарів, але заміни Шевченка освіжили гру України в нападі. У підсумку "жовто-синім" вдалося збільшити свою перевагу. Ярмоленко заробив пенальті і сам його реалізував.

Україна - Сербія - 2:0
Голи: Шахов, 38, Ярмоленко, 87 (з пенальті)

Україна: Бойко, Бутко, Ордець, Кривцов, Федецький, Малишев, Караваєв (Петряк, 46), Сидорчук (Ротань, 46), Шахов (Зінченко, 77), Циганков (Ярмоленко, 65), Зозуля (Бесєдін, 62)

Сербія: Райкович (Йованович, 46), Ігньовскі (Іванович, 77), С. Мітровіч, Д. Тошич (Максимович, 83), Младенович, Гудель, Радоя, Катай (Мітровіч, 69), З. Тошич (Маркович, 46), Павлович (Пешич, 46)

Попередження: Зозуля, Ротань - Іванович

Таким чином, збірна України під керівництвом Андрія Шевченка завершила рік без поразок: 3 перемоги та 2 нічиї.