Україна обіграла Південну Корею в матчі хокейного Єврочеленджу

Україна обіграла Південну Корею в матчі хокейного Єврочеленджу Вирішальний гол українці забили в овертаймі © ФХУ
Гол Рамазанова в овертаймі приніс Україні перемогу.

Сьогодні, 17-го грудня, у Польщі відбувся останній матч хокейного Єврочеленджу, в якому українська збірна переграла команду Південної Кореї з рахунком 3:2.

По ходу поєдинку українці вели з рахунком 2:0, але в третьому періоді корейцям вдалося зрівняти рахунок. Все в матчі вирішилося в овертаймі, коли Рамазанов закинув вирішальну шайбу і приніс збірній України першу перемогу на турнірі.

EIHC. Гданськ (Польща). День третій:

Україна – Південна Корея 3:2 ОТ (1:0, 1:1, 0:1, 1:0)

Голи: 14:25 Мельников – 1:0, 31:24 Лялька – 2:0, 64:37 Рамазанов – 3:2 – 32:58 Лі– 2:1, 42:31 Сео - 2:2.

Варто відзначити, що в перший ігровий день українці поступилися Казахстану з рахунком 1:5, а в другому поєдинку з аналогічним рахунком були розгромлені командою Польщі.

Нагадаємо, на минулорічному Єврочеленджі українці виграли всі свої матчі.