Топ Новини

УЄФА скасував дискваліфікацію Боснії і Герцеговини

31 травня 2011 в 07:22
Робоча група УЄФА з надзвичайних ситуацій скасувала дискваліфікацію Футбольної федерації Боснії і Герцеговини з негайним набуттям чинності.

Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

 

ФФБГ виконала необхідну для анулювання дискваліфікації умову, затвердивши новий статут на генеральній асамблеї у Сараєво 26 травня. Відповідні підтвердження було отримано від генерального секретаря ФФБГ. Оскільки ФФБГ привела свій статут у відповідність до вимог ФІФА та УЄФА, підстав для дискваліфікації більше немає», - йдеться у повідомленні на сайті УЄФА.

Згідно з чинним статутом УЄФА, голова європейського футбольного союзу Мішель Платіні закликав робочу групу з надзвичайних ситуацій анулювати дискваліфікацію боснійської федерації.

Окрім того виконавчий комітет ФІФА також прийняв рішення про повернення ФФБГ до складу організації.

Таким чином, команди з Боснії та Герцеговини можуть вільно брати участь у товариських і офіційних матчах на рівні клубів і збірної. Посадові особи та представники ФФБГ знову можуть брати участь у будь-яких матчах або заходах під егідою УЄФА.

Нагадаємо, у квітні ФІФА та УЄФА дискваліфікували футбольну федерацію Боснії і Герцеговини зв'язку з тим, що ФФБГ не привела свій статут у відповідність до вимог ФІФА та УЄФА.

Збірна Боснії і Герцеговини виступає у групі D у відбірковому турнірі Євро-2012 разом з Францією, Білоруссю, Албанією, Румунією та Люксембургом.

Виконавчі комітети ФІФА (28 жовтня 2010 року) та УЄФА (4 жовтня 2010 року) оголосили вимогу ФФБГ внести зміни не пізніше 31 березня 2011 року. В іншому випадку членство федерації має бути автоматично припинено.

Генеральна асамблея ФФБГ у Сараєво 29 березня 2011 року не зібрала кворуму для прийняття поправок до статуту. Зміни підтримали лише 22 з 54 представлених делегатів. Отже, ФФБГ втрачає всі права членства в УЄФА аж до подальшого розпорядження.

Теги Спорт
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...