Топ Новини

У Росії за застосування спортсменами допінгу будуть дискваліфікувати тренерів

22 листопада 2011 в 10:15
Держдума РФ прийняла у третьому читанні закон, відповідно до якого у Росії для спортивних тренерів і лікарів вводиться дискваліфікація на термін до трьох років за використання допінгу під час підготовки спортсменів.
lekarstva_-1_1212.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Поправки про дискваліфікацію за допінг передбачається внести до Кодексу про адміністративні правопорушення (КпАП) РФ. Раніше відповідальність за застосування заборонених методів підготовки цим документом не передбачалася.

Для самих спортсменів відповідальність за допінг, як і раніше не введено - розробники законопроекту вирішили, що цього не потрібно, оскільки за застосування заборонених препаратів спортсменів дискваліфікують національні та міжнародні федерації.

Тепер для тренерів і лікарів встановлено стандартний термін дискваліфікації від одного до двох років і до трьох років - за використання допінгу неповнолітніми спортсменами. Протоколи про такі порушення закону зможуть складати співробітники Держнаркоконтролю.

За використання допінгу спортсменами їхнім тренерам та медикам, окрім дискваліфікації, загрожуватиме штраф до 50 тисяч рублів, причому санкції будуть застосовуватися і до тих фахівців, які використовують допінг при підготовці тварин, що беруть участь у змаганнях.

За матеріалами: , ,
Теги Спорт
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...