Топ Новини

У Польщі до Євро-2012 запустили «антихуліганський» закон

15 листопада 2011 в 08:59
У Польщі набули чинності зміни до законів, якими посилюється відповідальність за злочини і хуліганство під час масових заходів. Про це заявив прес-секретар міністерства внутрішніх справ і адміністрації Польщі Малгожат Возняк.
bolelshiki.jpg
ajansspor.com

«Головною метою внесення змін є можливість більш ефективної боротьби з проявами хуліганства на стадіонах та встановлення безпеки під час турніру, в якому Польща є співорганізатором», - сказав він.

Чинними стали, зокрема, положення щодо впровадження електронної системи моніторингу на стадіонах для ідентифікації вболівальників. Із січня 2012 року наберуть чинності норми, що стосуються обов'язкової реєстрації у поліції під час масових спортивних заходів людей, яким за хуліганські вчинки заборонено відвідувати спортивні події. Спостереження за футбольними хуліганами передбачає введення електронних браслетів. Окрім того, із січня 2012-го будуть більш жорстко каратися особи, які намагатимуться пронести на стадіон алкоголь міцністю більше 3,5%. Зміни стосуються також введення так званих дистанційних судів з можливістю призначення покарання для хулігана безпосередньо на стадіоні з допомогою відеоконференцій.

Серед інших положень поправки є введення покарань: затримання, обмеження свободи або 3 тисячі злотих в якості штрафу за зберігання небезпечних інструментів, у тому числі ножів і мачете - у громадському місці, якщо є підозра, що вони можуть бути використані на шкоду здоров'ю і життю інших людей.

Посилено покарання за неправдиве анонімне повідомлення про мінування. Після внесених змін «жартівникам» загрожує від шести місяців до восьми років позбавлення волі. Караються також пошкодження або крадіжки на об'єктах інфраструктури.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...