Топ Новини

У Лондоні відкриваються XIV Паралімпійські ігри

29 серпня 2012 в 04:15
З 29 серпня по 9 вересня в Лондоні будуть проходити змагання спортсменів-інвалідів з різних країн світу. В Лондон на Паралімпіаду їде найбільша в історії спорту України збірна. 155 спортсменів змагатимуться за перемогу у дванадцяти з двадцяти представлених видів спорту.
paraolimpiyskie_igry.jpg
mn.ru

У середу, 29 серпня, в Лондоні відбудеться церемонія відкриття XІV літніх Паралімпійських ігор. Змагання проходитимуть з 29 серпня по 9 вересня, в них візьмуть участь понад 4000 спортсменів-інвалідів. Медалі будуть розігруватися у двадцяти видах спорту.

На Паралімпіаді-2012 Україну представлятиме найчисленніша збірна з часів здобуття незалежності. До складу команди входять 155 спортсменів з 24 областей України, які змагатимуться у 12 видах спорту. В цілому команда налічує 232 особи. У порівнянні з виступом на Паралімпіаді в Пекіні, склад збірної оновився на 41% - у ній 64 зараз нових атлети.

Літні Паралімпійські ігри проводяться з 1960 року, а зимові - з 1976 року. Виникнення видів спорту, в яких можуть брати участь інваліди, пов'язують з ім'ям англійського нейрохірурга Людвіга Гутмана, який, долаючи багатовікові стереотипи стосовно людей з фізичними вадами, ввів спорт у процес реабілітації хворих з ушкодженнями спинного мозку.

Читайте також:

Однонога японка знялася оголеною, щоб потрапити на Паралімпіаду (фото)

Збірну України на XІV літніх Паралімпійських іграх представлять 155 спортсменів

Олімпійські ігри в Лондоні стали найгіршими в історії України

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...