Топ Новини

У ФФУ запевнили, що Євро-2012 зуміли вивести із зони ризику

30 листопада 2011 в 12:16
Українська національна асоціація спільно з органами державної влади за останні два роки зуміла вивести проект щодо проведення в Україні Чемпіонату Європи з футболу 2012 року із так званої зони ризику. Про це заявив президент Федерації футболу України Григорій Суркіс.

«Ми сумлінно виконуємо взяті на себе у 2007 році першочергові зобов'язання з підготовки Чемпіонату Європи. Протягом двох останніх років Федерація футболу в рамках своїх повноважень, взаємодіючи з УЄФА та урядом, зуміла вивести стратегічний для країни проект Євро 2012 із зони ризику, і створити для його реалізації максимально сприятливий мікроклімат», - сказав він, виступаючи перед делегатами тринадцятого конгресу ФФУ в середу.

Суркіс зазначив, що ще два роки тому, до обрання президентом України Віктора Януковича, мало хто вірив, що Україна зможе за півтора роки вийти із зони ризику щодо проведення Євро-2012. «В це фактично ніхто не вірив, у це не вірив і президент УЄФА Мішель Платіні. Але у вересні цього року УЄФА заявив, що немає значних проблем, а залишилися тільки маленькі проблемки», - додав він.

Суркіс звернув увагу на те, що Швейцарія та Австрія, які проводили попередній Чемпіонат Європи 2008 року, також мали проблеми у підготовці. «Але це проблеми зовсім іншого масштабу, вони просто повинні були адаптувати свою країну, яка має досвід, і готову до проведення подібних турнірів. Але й у них були проблеми, ми всі знаємо про те, що у Відні, Базелі та інших містах було складно приземлитися літаку, який раптово має відвідати той чи інший аеропорт, що не можна було знайти місце у готелях. Все це чекає на нас», - сказав він.

Президент ФФУ також заявив, що завойоване Україною право проведення Євро-2012 є найбільш грандіозною перемогою в історії вітчизняного спорту. І успішна підготовка до турніру, розвиток інфраструктури сприяє прискореній реалізації євроінтеграційних планів України.

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...