Топ Новини

У боротьбі за Євробаскет-2015 в України не залишилося конкурентів

14 грудня 2011 в 14:23
Україна вперше в історії може прийняти у себе чемпіонат Європи з баскетболу. На проведення Євробаскету-2015 не залишилося інших бажаючих.

Справа в тому, що єдиний конкурент України вирішив відкликати свою заявку. Як відомо, за право прийняти Євробаскет-2015 з Україною боролися Великобританія, Франція, Німеччина, Італія і Хорватія, які подали спільну заявку.

Офіційної інформації про причини такого рішення квінтету поки немає, але свою позицію оприлюднили французька і німецька сторона

«Ми знімаємо свою заявку з важким серцем, бо наш ентузіазм і віра у позитивний результат була величезною. Ми покладалися на такі цінності як хороше управління, гнучкість і прозорість, засновуючи наші рішення на цих китах. Ми розуміємо всю відповідальність за таке рішення перед нашими спонсорами та партнерами.

«З урахуванням усіх факторів і після серйозних перемовин, чотири президенти федерацій вирішили вийти з заявочної кампанії», - стверджують француз Жан-П'єр Сюїта і німець Інго Вайсс.

П'ята країна зі списку, Великобританія, свого рішення з цього приводу ще не оголосила. Очікується, що Україна, яка залишилася єдиним претендентом, найближчим часом буде названа господинею Євробаскету-2015.

За матеріалами:
Теги Спорт
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...