Три шайби українця Касянчука практично забезпечили його "Динамо" - фінал Кубка Гагаріна

Три шайби українця Касянчука практично забезпечили його "Динамо" - фінал Кубка Гагаріна Костянтин Касянчук грає важливу роль у московській команді © http://www.dynamo.ru
У Континентальній хокейній лізі тривають півфінальні серії плей-офф-офф Кубка Гагаріна.

У КХЛ триває плей-офф чемпіонату-2012/13 і боротьба за Кубок Гагаріна - головний приз змагань. У Західній конференції московське "Динамо" виграло третій матч поспіль у СКА і веде в серії 3:0. У перших гостьових матчах москвичі перемогли 3:2 і 4:2, а напередодні також були сильнішими вже на своєму майданчику - 4:2.

Три шайби в трьох матчах закинув український легіонер "Динамо" Костянтин Касянчук. У третьому поєдинку гол нападника Касянчука став вирішальним у матчі - киянин відзначився за 8 секунд до кінця третього періоду, вивів свою команду вперед. А за мить динамівці забили вже у порожні ворота - 4:2.

Зазначимо, що "Динамо" - володар Кубка Гагаріна. Четверта гра фінальної серії західної конференції відбудеться 27 березня.

У фіналі Східної конференції зустрічаються челябінський "Трактор" і казанський "Ак Барс". У двох стартових матчу в Казані "Ак Барс" був сильнішим - 2:1 в овертаймі і 3:1. 27 і 28 березня відбудуться третій і четвертий поєдинок серії. Відзначимо, що у складі "Трактора" виступає ще один український легіонер захисник Геннадій Разін.

Нагадаємо, що в КХЛ виступав і представник України донецький "Донбас", проте донеччани не зуміли пробитися у плей-офф і поборотися за Кубок Гагаріна. !zn