Світоліна виграла турнір в Малайзії

Світоліна виграла турнір в Малайзії Світоліна виграла складний матч у Бушар © tennistopic.com
Перша ракетка України виграла довгий фінальний поєдинок.

Сьогодні, 6 березня, відбувся фінальний матч на турнірі в Куала-Лумпур (призовий фонд - $ 226,750). У вирішальному поєдинку українка Еліна Світоліна перемогла шосту ракетку змагань - канадку Ежені Бушар.

Тенісистки виходили на корт практично весь день, так як організатори тричі зупиняли поєдинок через дощ. Світоліна, яка отримала другий номер при посіві, поступилася у першому сеті на тайбрейці. У другій партії українка не дозволила опонентці піти у відрив, а при рахунку 4:4 взяла два гейми поспіль і зберегла інтригу.

Вирішальний сет пройшов на рівних, а в дев'ятому геймі Бушар перебувала в кроці від перемоги, проте нерви виявилися міцнішими у Світоліної - українка скористалася осічкою суперниці і виграла три гейми поспіль, здобувши чемпіонський титул - 6:7 (5), 6:4, 7:5.

Варто відзначити, що це вже четвертий титул WTA в кар'єрі 19-ої ракетки світу і перший в поточному сезоні.

"Спасибі уболівальникам, які продовжували дивитися фінал, незважаючи на настільки пізній час. Спасибі Ежені, це був важкий фінал. Також дякую своєму тренеру і спаринг-партнеру за те, що приїхали зі мною на цей турнір. Спасибі всім, хто організував ці змагання", - сказала Світоліна після матчу.

Тим часом третій номер України Сергій Стаховський знявся з півфіналу Челленджера у Франції через травму.