Стаховський програв у чвертьфіналі турніру в Китаї

Стаховський програв у чвертьфіналі турніру в Китаї Стаховський вибув з боротьби © btu.org.ua
Український тенісист у двогодинному матчі програв супернику з США.

Сергій Стаховський не зумів пробитися в півфінал "Челленджера" в китайському місті Сучжоу. У чвертьфіналі українець поступився американцеві Стефану Козлову.

Суперники обмінялися перемогами в перших двох сетах, після чого Козлов, який є №155 світового рейтингу, захопив лідерство у третій партії. Стаховський спершу виграв три гейми поспіль і зрівняв рахунок в сеті, але потім все-таки поступився на тайбрейку. Підсумковий рахунок матчу - 6:3, 2:6, 5:7.

Зазначимо, що Стаховський в шостий раз в нинішньому сезоні грав у чвертьфіналі "Челленджера". Перед цим він не зумів пробитися в півфінал на турнірі у В'єтнамі.

Нагадаємо, раніше Стаховський виграв парний турнір у Нінбо. У фіналі українець разом з французом Жонатаном Ейссеріком обіграли дует, у складі якого грав Козлов.