«Шахтар» не зміг обіграти АПОЕЛ (фото)

Відео
Матч між донецьким «Шахтарем» і кіпрським клубом «АПОЕЛ» у другому турі групового турніру Ліги чемпіонів завершився з рахунком 1:1.

/system/ckeditor_assets404IMAGE
EPA-EFE/YONHAP SOUTH KOREA OUT

ФК «Шахтар» весь матч мав перевагу, але ніяк не міг забити. А на 61 хвилині матчу півзахисник чемпіона Кіпру Іван Трічковскі точним ударом завершив комбінацію гостей. Вже через три хвилини футболістам «Шахтаря» вдалося зрівняти рахунок.

Господарі поля прорвали оборону суперника, і в підсумку бразилець Жадсон буквально розстріляв ворота АПОЕЛа з меж штрафного. Але більшого донецькій команді в цьому матчі зробити не вдалося.

Таким чином, після двох турів «Шахтар» з одним набраним очком посідає у своїй групі останнє місце. Лідирує у групі АПОЕЛ, у якого 4 очки, «Порту» і «Зеніт» набрали по 3 очки.