"Шахтар" став другим фіналістом Кубка України

"Шахтар" став другим фіналістом Кубка України "Шахтар" здобув мінімальну перемогу © ФК Шахтер
"Гірники" обіграли "Дніпро".

В матчі 1/2 фіналу Кубка України "Шахтар" вдома обіграв "Дніпро" з рахунком – 1:0.

Матч у Харкові розпочався в спокійному темпі. Донеччани контролювали хід гри, однак до моментів справа не доходила. В цілому, перший тайм "оранжево-чорні" провели слабо.

Після перерви команда Фонсеки підвищила темп, і відразу стали виникати небезпечні ситуації біля воріт "Дніпра. Гості вміло оборонялися, але на 68-й хвилині Марлос, Патрік і Тайсон провели зразкову атаку, яка завершилася точним ударом останнього.

Після пропущеного м'яча дніпряни спробували відігратися, але удар Когута потрапив прямо в руки Микити Шевченка.

"Шахтар" - "Дніпро" - 1:0

Гол: Тайсон, 68

"Шахтар": Шевченко, Бланко Лещук, Азеведо, Кривцов, Патрік (Зубков, 87), Тайсон (Степаненко, 78), Ордець, Малишев, Марлос, Дентіньо (Бернард, 60), Бутко

"Дніпро": Лунін, Лопирьонок, Сваток, Нагієв, Ротань (Вакулко, 50), Чеберко (Когут, 64), Довбик (Луньов, 74), Кочергін, Польовий, Адамюк, Влад

Нагадаємо, володарем Кубка України сезону 2015/2016 став донецький "Шахтар". Фінал нинішнього розіграшу відбудеться 17 травня в Харкові.

Раніше першим фіналістом стало київське "Динамо", яке розгромило "Миколаїв" з рахунком 4:0.