"Шахтар" - "Гент": найкращі фото матчу

Фото
"Гірники" здобули розгромну перемогу в Лізі Європи.

У третьому турі групового етапу Ліги Європи "Шахтар" на "Арені Львів" приймав "Гент". "Гірники" розгромили суперника з рахунком 5:0.

У першому таймі голи у "Шахтаря" забивали Коваленко і Феррейра, а після перерви відзначилися Бернард, Тайсон і Малишев. Крім того, після ударів Дентіньо і Марлоса гостей врятувала штанга. "Гент" міг піти з поля хоча б з одним забитим голом, але свої моменти не використав.

Ця перемога стала для "Шахтаря" третьою поспіль у груповому етапі Ліги Європи. Підопічні Паулу Фонсеки впевнено очолюють свою групу.