"Севілья" - "Фіорентина" 3:0 - відео голів

Відео
"Севілья" - "Фіорентина" 3:0 - відео голів "Севілья" в 1/2 фіналу Ліги Європи зустрінеться з "Фіорентиною" © Facebook/FC Sevilla
Паралельно з "Дніпром" і "Наполі" в 1/2 фіналу Ліги Європи діючі переможці турніру проекзаменували кривдника київського "Динамо".

У першому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи "Севілья" на своєму стадіоні розгромив кривдника "Динамо" в 1/4 фіналу італійську "Фіорентину" 3:0.

На 17-й хвилині підопічні Унаї Емері відкрили рахунок зусиллями півзахисника Алейша Відаля. Через хвилину гості могли забити гол, проте Салах з лінії штрафного не влучив у порожні ворота.

На 52-й хвилині Алейш Відаль оформив дубль. Варто відзначити, що ці голи стали для нього першими в розіграші Ліги Європи. На 74-й хвилині Емері замінив Карлоса Бакка на Кевіна Гамейро, і форвард першим же дотиком оформив розгром.

Таким чином, чинні володарі трофею в Лізі Європи практично на 100 відсотків забезпечили собі участь у фіналі.

Повторна зустріч пройде у Флоренції 14 травня.

Ліга Європи

1/2 фіналу

Перший матч

"Севілья" (Іспанія) – "Фіорентина" (Італія) – 3:0 (1:0)

Голи: Алейш Відаль, 17 (1:0). Алейш Відаль, 52 (2:0). Гамейро, 75 (3:0).

"Севілья": Серхіо Ріко, Алейш Відаль, Каррісу, Колодзейчак, Тремулінас, Рейес (Коке, 58), Крихов'як, М'Біа (Іборра, 73), Банеґа, Вітоло, Бакка (Гамейро, 74).

"Фіорентина": Нету, Томовіч (Річардс, 46), Родрігес, Савич, Алонсо Фернандес, Бадель (Пісарро, 68), Валеро, Хоакін, Ґомес (Ілічіч, 80), Салах.

Попередження: Каррісу, 46. Алонсо, 70. Валеро, 78. Крихов'як, 83. Родрігес, 90+5.

Суддя: Брих (Німеччина).

7 травня. Севілья. Стадіон "Рамон Санчес Пісхуан".

Додамо, що за "Севілью" всі 90 хвилин на полі провів колишній фланговий захисник київського "Динамо" Бенуа Тремулінаса.

В іншому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи гол Євгенія Селезньова приніс Дніпру нічийний результат у протистоянні з "Наполі". В гостях підопічні Мирона Маркевича виглядали не так впевнено, як могли б, але в підсумку, удача була на їхньому боці.